Yurtdışı Uçak Kargo

Yurtdışı uçak kargo hizmeti doküman, express numune gönderileri ile birlikte ithalat ve ihracat amaçlı hava kargo gönderilerini kapsamaktadır. Rupex Kargo olarak, teslim alınan her bir parça gönderinin zamanında ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini hedeflemektedir. Yurtdışına gönderilen ticari uçak kargo teslimatları gümrüğe yapılırken, kişisel gönderilerin teslimi adrese yada en yakın kargo şubeye yapılmaktadır. Yurtdışına gönderilen paketler, kargo ve dosya gönderimi olarak iki farklı şekilde gruplandırılmaktadır. Belirli bir gramajın üzerindeki dosya gönderimleri standart kargo olarak değerlendir. Yurtdışı dosya gönderimi konusunda gramaj ve diger prosedürler için Rupex Yurtdışı Express e ulaşarak, müşteri temsilcilerimize konu hakkında soru sorabilirsiniz. Bilgi almak için 7/24 kargo firmamızı arayabilirsiniz. Yurtdışına gönderilecek kargo gönderilerin ücreti gönderirken yapılabileceği gibi ödemeli olarak yapılması da mümkündür. İkinci seçenek tercih edildiğinde ödeme Yurtdışı’daki alıcı tarafından yapılmaktadır. Gönderi sırasında şubeden alım, adresten alım, adrese teslim ya da telefonla ihbarlı teslim gibi e hizmetlerden de yararlanmak mümkündür. Bu yöntemler uygulandığında teslimat sürelerinin kısalması söz konusu olmaktadır. Ayrıca Yurtdışına gönderilen kargoda imzalanıp geri gelmesi gereken evrak varsa teslimat sonrası imzalanan gönderi aynı şekilde Rupex Express kargo şirketi aracılığı ile gönderilmesi mümkündür. Yurtdışı uçak kargo hizmeti aracılığı ile yurtdışına ilaç da gönderilebilmektedir. İlaç, serum ve aşıların yanı sıra tüm medikal malzemeler, Sağlık Bakanlığının onaylı evrakı ile Yurtdışına teslim edilmektedir.

Rusya Kazakistan Özbekistan ve Ukrayna uçak kargo gönderilerin dışında Yurtdışına numune ürünlerinin de gönderilmesi mümkündür. Ancak numune gönderilerinin giyilmesi imkansız bir şekle getirilmesinin şart olduğu bilinmelidir. Bunun için numunenin belli başlı yerlerinden makasla kesilmiş olması gereklidir. Çünkü numune gönderileri gümrüğü tabi değildir. Ayrıca tekstil ihracatı için de Rupex Yurtdışı Kargo’dan destek alabilirsiniz. Ürünlerin teslim edilmesi ve teslim alınması sırasında firmaların ilgililerinin bulunması gereklidir. Nedeni de bu tür gönderilerin gümrüğe tabi olmasıdır. Bu gönderilerin gümrük işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kargo firması gümrük yetkililerini bilgilendirmektedir. Bu sayede ürünler hava alanına iner inmez kontrol aşaması kargo firmasının antreposunda yapılabilmektedir. Bunun için profesyonel hizmet veren kargo şirketleri ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Yurt dışına otomotiv yedek parçaları, makine ve makine parçaları gönderilebilmekte yada yurt dışında getirtilebilmektedir. Gönderiler ayrıntılı bir şekilde belirtildiğinde çok ciddi zaman kazancı olmaktadır. Yurtdışına antika mobilyalar gibi ahşaplar da gönderilebilmektedir. Bu tür ürünler de yine profesyonel ekiplerle hizmet veren kargo şirketleri aracılığı ile yapıldığında teslimatta herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Türkiye’den gönderilen tüm ürünlerin yurtdışında belirtilen adrese güvenli bir şekilde teslim edilmesi mümkündür.

Rupex Express kargo dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile uluslararası yüklerinizi tam zamanında istediğiniz noktaya Rupex uçak kargo ile teslim ederiz. Yükünüzü ve kargoları dilediğiniz adresten Teslim Alır.

Rusya, Özbekistan, Ukrayna, Tataristan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan ve Türkiye’nin tüm şehirlerine kapıya teslim taşımacılık hizmeti veririz. Rupex Expres Yurtdışı Hava Kargo ile Türkiye den karşılıklı olarak düzenli elektronik malzeme taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı,kimyasal madde taşımacılığı, medikal-ilaç taşımacılığı, ağır sanayi taşımacılığı, otomotiv taşımacılığı,makina taşımacılığı demir çelik taşımacılığı, ithalat ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Rupex Express Yurtdışı uçak kargo Türkiye arası gerçekleştireceğiniz her türlü kapasitedeki havayolu kargo gönderilerinizde size en uygun fiyat, zamanlama avantajlarını garanti etmektedir. Ayrıca Yurtdışı’nın tüm şehirlerine Express uçak kargo ile bir günde teslim garantili kargo servisimiz sizi zaman kaybından kurtarıyoruz.

Rupex Express yurtdışı hava ve uçak kargo hizmeti dışında acil yurtdışı kargo gümrük depolama hizmetleri ,yurtdışı parsiyel taşıma hizmeti, yurtdışı kapıdan kapıya kargo hizmeti,yurtdışı acil kargo karayolu taşımacılığı ve yurtdışı havayolu kargo hizmeti, fuar kargo taşımacılığı,yurtdışı paket gönderimi,yurtdışı expres paket servesi ,yurtdışı express kargo ve bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.