Yurtdışı Parsiyel Taşıma

Rupex Kargo ekibi nakliyat öncesi belirtilen ve anlaşılan teslimat sürelerinin kesinlikle dışına çıkmaz. Gönderileriniz veya ürünleriniz belirtilen sürelerde, anlaşılan noktaya sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Rupex Express Kargo parsiyel taşımacılığından en uygun fiyatlarla yurtdışı kargo hizmeti alarak, masraflarınızı azaltabilir, hızlı teslimat sürelerimiz ile zamanı daha iyi ayarlayarak iş hacminizi artırabilir, kazançlarınızı rahatlıkla yükseltebilirsiniz.

Tüm yurtdışı karayolu ve parsiyel taşıma CMR sigortası kapsamında güvence altına alınır.

Parsiyel eşya nakliyatında dikkat edilmesi gereken husus firmanın sizlere söz verdiği zaman eşyalarınızı sizden teslim alması ve yine söz verdiği zaman sizlere teslim etmesidir. Parsiyel nakliye işleminde nakliye firmasına taşıma tarihi ve teslimat tarihi ile ilgili 2-3 günlük opsiyon tanımalısınız. Zira evden eve nakliyat sektörü talepler doğrultusunda gerçekleştiğinden sizlerin istediği gün ve saatte eşyalarınızın teslim alınması ve istediğiniz zamanda teslim edilmesi biraz güçleşmektedir
Nakliye tercihi yaparken ise mutlaka Kurumsal ve Referanslı ev eşyası taşıma firmaları ile görüşün. Maalesef sektörümüzde çok sayıda korsan firma olduğundan yanlış bir tercih yapmanız durumunda hem maddi hemde manevi olarak zararlarınız olabilmektedir.

Yurtdışı Parsiyel Taşıma Rusya parsiyel taşıma Ukrayna parsiyel taşıma Kazakistan parsiyel taşıma Özbekistan parsiyel taşıma Kırgizistan parsiyel taşıma ve Türkmenistan parsiyel taşıma Hizmetleri

Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Türkmenistan, Tataristan, Kırgızistan ve Özbekistan Parsiyel Nakliyat Fiyatı Hesaplama

Parsiyel Nakliyat Fiyatı hesaplanırken EN x BOY x YÜKSEKLİK ve Malın Adedi birbiri ile cm veya mm cinsinden çarpılır. Tonaj bilgileri, istiflenme şekli, mal cinsini bildirmeniz gerekir. Parsiyel Malzemenin tonajı ile M3 karşılaştırılır. Tonaj ağırlıklı bir yük ise tonaj üzerinden, M3 fazla ise hacimden fiyatlandırma gerçekleşir.

Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Türkmenistan, Tataristan, Kırgızistan ve Özbekistan Parsiyel Rezervasyon

Rupex yurtdışı parsiyel taşımacılık himetinden yararlanmak için sitemiz üzerinden online destek veya online hizmetler bölümünden taşınacak nesnenin bilgileri girilerek bizlere iletebilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde sizden teyit istenecektir. Gönderdiğimiz e-maili teyit ettiğiniz zaman kısmi rezervasyon gerçekleşir. Parsiyel rezervasyon’un tam teyidi için müşterilerimizle sözleşme imzalarız. Parsiyel rezervasyon tamamlanmış olur.

Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Türkmenistan, Tataristan, Kırgızistan ve Özbekistan Parsiyel Sevkiyat Nasıl Yapılır?

Rezervasyon yapıldıktan sonra, depomuzda veya Liman sahasında görevli elemanlarımız vasıtasıyla konteyner veya TIR ‘a yükleme yapılır. Bizim hazırladığımız dizpozisyon’a göre elemanlarımız yüklemeyi gerçekleştirir. Yüklenen araç gümrüğe sevk edilir. Gümrükte ilgili göndericilerin gümrük beyannameleri açılır ve görevli elemanımıza teslim edilir. Araçtaki tüm göndericilerin beyannamesi açık ise tescil işlemleri yapılmış olur. Araç çıkış gümrüğüne doğru yol alır. Rut planına sadık kalarak hedef ülkeye sevk edilir. Hedef ülkede işlemleri tamamlandıktan sonra boşaltma yerine sevk edilir. Yükler teslim edilmiş olur.

Rupex Express Yurtdışı parsiyel taşımacılık hizmeti dışında Yurtdışı Kapıdan Kapıya Kargo, hava ve uçak kargo , acil yurtdışı kargo, gümrük depolama hizmetleri yurtdışı acil kargo karayolu taşımacılığı ve yurtdışı havayolu kargo, fuar taşımacılığı, yurtdışı paket gönderimi, yurtdışı expres paket servesi yurtdışı express kargo ve bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.