Rupex Kargo

Rupex Kargo, uluslararası express kurye ve hava kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Türk menşeli bir firmadır.
RUPEX Kargo, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Türkî Cumhuriyetler, Rusya, Amerika ve Afrika Kıtasında seçkin acente ve hizmet ortakları ile Hızlı, Ekonomik ve Güvenli bir ulaşım ağına sahiptir.

Uluslararası Ekspres Gönderilerinizde En Doğru Seçim!

– Etkili ve hızlı gümrük işlemleri
– Rusya, Kazakistan, Ukranya, Türkmenistan, Kırgızistan, Tataristan ve Özbekistan’a Ertesi Gün teslimat
– Müşteri Destek merkezlerimizi ücretsiz arama imkanı
– Gelişmiş gerçek zamanlı gönderi Takibi ve İmzalı Teslimat Kanıtı
– Gönderdiğiniz ve aldığınız her Gönderi için teslimat kanıtı
– Ücretsiz ambalaj malzemeleri
– Uzman ekip

Çözüm Odaklı Yaklaşım

RUPEX Kargo çalışanları uluslararası arenada hizmet verdiği müşterileri için hizmet ortakları ile tam bir işbirliği içinde uluslararası kurye ve hava kargo taşımacılığı alanlarında size özel çözümler üretmektedir. 2000 ‘den Bu yana taşımacılık Rusya parsiyel taşıma, Rusya konteynır, Rusya kargo, Rusya nakliye, Rusya parsiyel taşımacılık, Ukrayna ihracat Ukrayna kargo, Ukrayna taşımacılık, Ukrayna parsiyel Ukrayna konteynır, Türkiye Rusya evden eve, istanbul- Rusya nakliye, istanbul- Rusya kargo, İstanbul Rusya taşımacılık, Rusya ihracat , Rusya kargo ,Ukrayna ihracat Rupex kargo olarak amacımız kişiye özel çözümler sunmaktır. Rupex kargo uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar

Rupex kargo moskova merkezli olan firmamız dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermektedir. Rusya ihracat yapacak firmalara hizmet vermekteyiz. Ukrayna ihracat ve Rusya ihracat firmaları arasında en kusursuz hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uluslararası kargo taşımacılık, nakliye, parsiyel taşıma ve konteyner taşıma yapıyoruz. Rusya ihracat konusunda tecrübeli ekibimiz ile size kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz. Rusya ile yapılacak ihracatta size ve işinize büyük kolaylık sağlıyoruz. ürünlerinizin Rusya göndermek istiyorsanız bu konuda size hizmet vermek isteriz. Rusya kargo hizmetimiz ile eşyalarınız veya ürünleriniz sorunsuzca istediğiniz yere ulaştırılacaktır. Eğer Rusya kargo hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşmanız gerekmektedir. Rupex Nakliyelerinizde sorunsuz hizmet anlayışımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız. Firmamız Rusya nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti size taahhüt eder. Rusya taşımacılık konusunda itibar sahibi firmamız size en profesyonel çözümler sunmaktadır.