Express Kargo

Rupex Express Kargo olarak uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.

Rupex Express Kargo hava veya karayolu taşımacılığında kargo otomosyon sistemi sayesinde sizinle alıcınız acenteler ve Havayolları arasında mükemmel iletişim kurulur. Böylece dogru bilgileri dogru yerlere anında aktarılır. Rupex Express sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor. tekstil ürünleri,deri,yedek parça makina aksamı,ve degerli eşya,…ithalat yada ihracatını yaptıgınız mal ne olursa olsun ,siz sadece gönderinizi Rupex Kargo teslim edin Rupex Kargo güvenli kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder böylelikle gönderiniz dogru zamanda dogru yerde, son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları Kara yada Hava yoluyla sağlayarak…fatura, sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi alıcısına ulaştırıyor.

Rupex Express Kargo Hizmetimiz Gümrükleme Dahil Kapı Teslimi

Rupex Express İle gidecek ürünlerin 10 kğ dan Başlayıp 2000 kğ kadar olan her türlü ürünlerinizi ve Kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp Türkiye ve Rusya gümrükleme işlemlerini Rupex Express tarafından yapılıp herşey dahil kapı teslim hizmetleri veriyoruz, vermiş oldugumuz hizmetler Uçak Kargo, Express Kargo,Gümrükleme, Parsiyel Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı ve Fuar Organizasyon Hizmetleri, Otel ve konaklama,Uçak Kiralama

Rupex Express Kargo,Profesyonel kargo şirketlerinin sunduğu bir hizmet türüdür. Firmaların sunduğu bu hizmeti kullanarak,farklı kargolarınızı en hızlı şekilde gönderebilirsiniz. Bunların arasında bulunan yurtdışı ilaç gönderimi son derece önemlidir.

Rupex Ekspres Kargo ile tekstil ürünleri,deri,yedek parça,makina,makina aksamı ve her türlü ürün gönderilerinizde ve malzemeleri gönderilebilmektedir. Ancak bu hizmetin yapılabilmesi için ilaçların Rupex ile yolladığınız tüm kargolar,ilgili ülkedeki adrese teslim edilebilmektedir.Ekspres kargo ile kozmetik ürünlerin ülkeler arasında taşınmasıda mümkündür.Örnek olarak oje, pudra ve ruj gibi kozmetik ürünlerinin,üretim sertifikası ve yine Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış çıkış evrakı ile birlikte yurtdışındaki tüm ülkelere gönderilmesi mümkündür.

Rupex Express Kargo uluslararası çalışma ortaklıkları ve Express kargo sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli sayesinde ,ihtiyaçlarınıza özel çözümler ve profesyonel destek sunmaktadır.Günümüz teknoloji çağının gereklerine göre hareket eden Rupex Kargo;hedeflenen zaman diliminde ve hızlı teslimat ilkesini, uygun fiyat şeçenekleri ile birleştirerek alternatif taşıma hizmetleri ile Rupex Express Kargo gönderilerinizi sorunsuz telim etmektedir. Sorunlarınıza bağımsız çözümler üretilmesi,esnek dağıtım koşulları, kısacası ihtiyacınız olan servis için siz de Rupex Express Kargo Sistemine dahil olun.

Rupex Express Kargo Hizmeti için 7 gün 24 saat internet üzerinden Rupex Express Kargo ya kayıt verebilir ve gönderinizin Rupex Express Kargo kuryesi tarafından hafta içi ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Kayıt verdiğinizde e-posta adresinize kaydınızın alındığına dair bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Rupex Kuryemiz gönderinizi teslim almak için belirttiğiniz adrese geldiğinde üzerinde 11 haneli bir izleme takip numarası bulunan Rupex Express Kargo konşimentosunun bir nüshasını size bırakacaktır.Bu numara ile internet sitemizdeki izleme takip seçeneğini kullanarak gönderinizi 7 gün 24 saat takip edebilirsiniz.

Rupex Express Kargo ile tekstil ürünlerinin de gönderebilirsiniz. Express kargo hizmeti kullanılarak daha çok ihracat için numune gönderimi gerçekleştirilmektedir.Numune olarak kaydı girilen ürünler gümrüğe tabi değildir. Ancak gümrüksüz olabilmesi için de bazı ayrıntılar olmalıdır..

Kargolarınız Gümrüğe tabi olan gönderilerin daha hızlı bir şekilde teslimatının yapılabilmesi için kargo firmamız ilgili gümrük merkezini bilgilendirmekte ve bu sayede kargo hava alanına iner inmez antrepoda gümrük tarafından kontrol edilmektedir. teslimat hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Rupex Express olarak,yurtdışına tekstil,makine, makine yedek parçaları, otomotiv sektörüne ait yedek parçalar gibi tüm kargoları güvenli bir şekilde teslim etmekyiz. Bu kargolar ayrıntılı bir şekilde bildirilir ve gümrük aşamasındaki tüm zaman kayıplarını ortadan kaldırmaktadır.

Rupex Express Kargo hizmetimiz, uçakla gerçekleştirilmektedir ve bu hizmette güven, hız ve farklı çözümlerin sunulması önem kazanmaktadır.Havayolu ile gerçekleştirilen kargo hizmetinde hava alanında hava alanına,adresten hava alanına, hava alanından adrese ve adresten adrese teslimat yapılmaktadır. Rupex Expres olarak paket ve yedekparça gönderiminin yanı sıra ithalat ve ihracat ürünlerinin taşımacılığını da yapmaktayız. Rupex Uçak Express Kargo hizmetinin yanı sıra karayolu taşımacılığını kullanarak karayolu kargo teslimatıda yapmaktadır.

Rupex Kargo hizmeti dışında gümrük depolama hizmetleri ,yurtdışı acil kargo ,yurtdışı parsiyel taşıma ,,yurtdışı kapıdan kapıya kargo teslimatı, karayolu taşımacılığı ve gümrükleme yurtdışı havayolu kargo, Fuar Kargo Hizmeti ,hava ve uçak kargo,yurtdışı paket gönderimi yurtdışı expres paket servisi ,ve bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.

Rusya Kargo Hizmeti, Kazakistan Kargo Hizmeti,Ukrayna Kargo Hizmeti,Özbekistan Kargo Hizmeti,Ukrayna Kargo Hizmeti,Türkmenistan Kargo Hizmeti

Rusya Parsiyel Kargo Hizmeti,Kazakistan Parsiyel Kargo Hizmeti,Ukrayna Parsiyel Kargo Hizmeti, Özbekistan Parsiyel Kargo Hizmeti, Ukrayna Parsiyel Kargo Hizmeti,Türkmenistan Parsiyel Kargo Hizmeti

Rusya Fuar Kargo Hizmeti,Kazakistan Fuar Kargo Hizmeti,Ukrayna Fuar Kargo Hizmeti,Özbekistan Fuar Kargo Hizmeti,Ukrayna Fuar Kargo Hizmeti,Türkmenistan Fuar Kargo Hizmeti